עושים כבוד ליין

עושים כבוד ליין

במרתף יין טבעי הטמפרטורה היא קבועה ועומדת על בין 10 ל 14 מעלות, המאפשרות ליין להתפתח באופן איטי הדרגתי וטבעי. השילוב של כל אלה למעשה, מאפשר ליין זמן חיים ארוך יותר ואיכותי יותר. הסיבה לכך הוא הבידוד וציפוי אלומיניום פנימי על מנת לשמור על יציבות הטמפרטורה והלחות.

חשיבות הלחות במרתף יין
במרתף יין יש לשמור על לחות גבוהה, על מנת שפקקי השעם יתרחבו ויאטמו לחלוטין את בקבוקי היין. במידה והיין לא יאטם כראוי, יחל בו תהליך התחמצנות שיהרוס את טעמו של היין ואת ייעודו של הבקבוק. הלחות הנדרשת היא כחמישים עד שבעים אחוזים, לשמירה מושלמת.


יורוקייב- הסיבה
תרבות היין שהתפתחה בצרפת, הביאה איתה לא מעט אניני טעם אשר דרשו פיתרונות לשימור מוקפד של יין. בדיוק מהסיבה הזו הוקמה יורוקייב בצרפת, כאשר כל מטרתה היא להעתיק את תנאי המרתף לפתרונות אחסון שונים, על מנת ששימור היין והשתבחותו, תהפוך נגישה יותר, מבלי לוותר על איכות מקסימלית.

יורוקייב – עקרונות ללא פשרות
ככל שעוברות השנים, יותר ויותר אספני יין בישראל, משקיעים ומשדרגים את אוסף היין שברשותם. מכאן גם הצורך לפתרונות איחסון, קירור ושימור הולך ועולה.
מספר הסומליירים והאנשים הבוחרים להתמקצע ולעסוק ביין עולה גם הוא ואיתו הרף הגבוה והדרישה לאיכות.
כלל פתרונות אחסון היין של יורוקייב מקיימים את השילוב הנדרש בין טמפרטורה ללחות והיום גם ניתן לראות איזורי טמפרטורה נפרדים במקרר יין אחד. זאת על מנת להעניק לכל יין את התנאים המדויקים שלו.
מעבר לכך, פתרונות לאחסון יין פותרות את הבעיה הנפוצה במרתפי יין טבעיים והיא העובש הנוצר כתוצאה מהלחות הגבוהה והממושכת.
מקררי היין של יורוקייב, פועלים בטכנולוגיה מתקדמת, המאזנת את הלחות ע"י פיזור אוויר טרי סביב בקבוקי היין באופן שוטף.

למה היין זקוק – בחירת מקרר יין
על מנת שהיין יתפתח לאיכויות גבוהות, נדרשים לו שקט ושלווה.
לפני שאתם בוחרים מקרר יין, שימו לב שהשכילו להפריד את המדחס ממדפי הבקבוקים באופן מוחלט.
במקררי היין של יורוקייב- הפעולה מתבצעת על ידי שימוש בחומרים בולמי הזעזועים המתקדמים ביותר בעולם.
למקררי היין של יורוקייב הברקה חשובה נוספת. התאורה.
למקררים של יורוקייב תאורה המרשימה כל אדם שיעבור על פני המקרר,מה שמעלה את רמת העיצוב שלו למקום גבוה. אך לא זה העניין. התאורה במקררים מספקת תנאי האפלה מלאכותיים, המעתיקים את התחושה במרתף, אל מקרר היין. והיין.. יכול לנוח ולהרגע.

טיפים חשובים בבחירת מקרר יין אולטימטיבי
עלות בניית מרתף היא הוצאה יקרה, הדורשת שטח פנוי לטובת הקמת המרתף.
לכן יורוקייב מעמידה בפני אספני היין היצע רחב של מקררי יין מסוגים שונים, המותאמים לצרכים ספציפים של כל אספן, בהתאם לאוסף היין שלו.
אם אוסף היין שלכם חשוף לתנודות קיצוניות של טמפרטורה בעונת החורף ובעונת הקיץ, מומלץ לרכוש מקרר לשימור יין , בעל יכולת הסתגלות מהירה לתנודות של טמפרטורה בין אפס לשלושים ושתיים מעלות. את האפקט החשוב הזה, ניתן לקבל באמצעות רמת בידוד גבוהה.
אם אוסף היין שלך כולל בקבוקים בצורות שונות ובכך תופסים מקום יקר וגורמים לאי – שסר, מומלץ להצטייד בערכת מדפים מודולארית, המאפשרת חיסכון במקום וניצול מקסימלי של חלל האחסון, תוך שמירה על תצוגה מרהיבה.


אם החלטת להקדיש חדר או מחסן למרתף יין, דאג למערכת בקרת אקלים שתעניק ליין את התנאים המושלמים בשבילו.

מקררי היין של יורוקייב- הטובים בעולם
יורוקייב שומרת על מקומה בענף קירור ושימור היין בזכות גמורה, הודות לערנות, לחדשנות ובעיקר הודות לאהבה האמיתית שהיא רוחשת כלפיי היין והערכה יתרה לאספנים השונים.
יורוקייב הייתה הראשונה שפיתחה את הטכנולוגיה ששינתה את עולמם של אספני היין ומאז ממשיכה להוביל ולהעפיל על כל המתחרות.
במוצרים של יורוקייב ניתן לראות את ההקפדה על האיכות, חשיבות העיצוב והנראות ומעל הכל – חווית המשתמש.

צור קשר מהיר עכשיו!