מתנות יוקרתיות למנהלים ולכל מי שאוהב ומעריך יין טוב – מבחר מתנות לחובבי היין

שאלה שאנו מעלים שוב ושוב היא מהי המתנה המושלמת, והדבר מקבל משמעות גבוהה במיוחד כאשר מדובר במאורע שיש להעניק בו מתנה יוקרתית או מפוארת.

מתנה מיוחדת היא כזו שמוצאת את האיזון העדין שהופך אותה לפרקטית מחד ולאישית מנגד, ולכן מתנה הקשורה בתחביב או בפנאי עשויה להיות הטובה ביותר.

לפיכך, מתנות יוקרתיות כמו אלו שניתן להעניק למישהו כתוצאה מהישגים קרייריסטים מצוינים, או בהגיעו לגיל עגול ומכובד, או תחת שלל אירועים אחרים, עשויות לספק לו אפשרות ליהנות מתחביב או תחום מסוים באופן איכותי הרבה יותר.

כך, אדם שנהנה מיין יוכל ליהנות משלל מתנות אשר ישדרגו משמעותית את חווית העיסוק שלו ביין, ושיסייעו לו לקחת את התחביב צעד אחד קדימה וליהנות באופן שלם מעולם היינות.

מתנות יוקרתיות למנהלים ולכל מי שאוהב ומעריך יין טוב – מבחר מתנות לחובבי היין

מתנה יוקרתית לאוהבי יין – מקרר יין קטן למשרד

מתנה מיוחדת שתשמח כל חובב יין היא מקרר יין ייעודי לבר ביתי או למשרד.

מקררי יין ייעודיים מאפשרים לשמר באופן נכון ויעיל יותר את בקבוקי היין, וכך לשמר ואף לשבח את האיכות שלהם, כאשר בין מקררי היין המתקדמים הקיימים כיום ניתן להבחין גם בכאלה אשר כוללים פונקציות לשימור בקבוקי יין פתוחים וכך מאפשרים ליהנות מן היין באופן מלא יותר ולאורך זמן.

מתנה שכזו אינה רק אישית כאשר היא נוגעת לאהבה והנאה פרטית של מקבל המתנה, אלא היא גם פרקטית במיוחד, כאשר היא מאפשרת מיצוי של איכות היין עד לכדי הנאה אמיתית מארומה מלאה ומדויקת של היין אשר אינה מתקבלת באמצעי האחסון הפשוטים.

בין מקררי היין השונים ניתן להצביע על שלושה דגמים מרכזיים אשר ישמחו כל חובב יין, וניתן להתאים לו אחד מהם על פי היקף הצריכה שלו ועל פי המיקום בו יושם המקרר:

  • דגם Wine Art: מקרר אופנתי אשר מכיל מקומות אחסון לשני בקבוקי יין ונמצא ייעודי לשימור של בקבוקי יין פתוחים – את המקרר ניתן לשלב אף בסלון ובמשרד, והוא מאפשר הגדרת טמפרטורה ייעודית עבור כל בקבוק יין בנפרד והארכת זמן השימור של בקבוקי יין פתוחים בכעשרה ימים כתוצאה מטכנולוגיית שאיבת חמצן חדשנית.
  • דגם WINEBAR 2.0: מקרר איכותי במיוחד אשר מאפשר לשמר שני בקבוקי יין פתוחים במקביל, תוך הגדרת טמפרטורה ייעודית עבור כל אחד מהם לשימור של יין לבן ויין אדום במקביל – המקרר שומר על בקבוקי היין בטמפרטורת הגשה כך שיהיה ניתן ליהנות מהם לאורך זמן, והוא מאריך את משך השימור שלהם באמצעות פתרונות הוצאת חמצן.
  • דגם WINEBAR 8.0: פנינה יוקרתית עבור חובבי היין שנהנים לטעום ולהבדיל בין מספר בקבוקים – המקרר האיכותי מהווה בר משקאות שמסוגל לאחסן עד לשמונה בקבוקים פתוחים במקביל, תוך הארכה משמעותית של משך השימור שלהם, ובנוסף להם עוד שישה בקבוקים סגורים נוספים, וזאת תוך חלוקה לשני אזורי טמפרטורה ליצירת הבדלה יעילה בין היינות האדומים ליינות הלבנים.

 

דואגים למתנות יוקרתיות גם עבור אוהבי הסיגרים

היינות אמנם מהווים מוצרי צריכה יוקרתיים ואהובים שכל מי שייהנה מהם ישמח לפתרונות היעילים ביותר לטיפול ראוי שלהם ולשימור נכון של האיכות שלהם.

אך הם אינם המוצרים היחידים מסוג זה, ולצידם נמצא הסיגר, פריט איכותי לא פחות שניתן לרתום לו פתרונות שונים לשימור ושיפור של האיכות שלו.

חובבי הסיגרים ישמחו לפיכך לקבל ארון לחות, אשר מסוגל לייצב את התנאים האקלימיים המתקיימים בו באופן מדויק במיוחד, וכך ליצור סביבה מיטבית עבור הטבק.

ארון לחות לסיגרים מדגם HUMIDOR מספק את כל הפונקציות הנדרשות עבור ארון סיגרים איכותי ללא פשרות, ובמרכזם מערכת בקרה אלקטרונית בעלת רמות דיוק גבוהות במיוחד תודות למנגנונים טכנולוגיים חדשניים.

באופן הזה ניתן לשמר את חלל פנים הארון בטמפרטורה קבועה של בין 16-21 מעלות וברמת לחות של 60% עד 90%, אשר משקפות באופן הנכון ביותר את התנאים הסביבתיים הטבעיים המתאימים לטבק, וכך ניתן להאריך משמעותית באמצעותם את חיי הסיגרים.

בנפח שמאפשר שיכון של כאלף סיגרים או כארבעים קופסאות סיגרים, ויחד עם חלוקת מדפים נוחה ועם עיצוב אופנתי שמאפשר גימור בסגנון אישי, הופך ארון הלחות של HUMIDOR למוצר האיכות הטוב ביותר עבור חובבי הסיגרים ויאפשר להם למצות את ההנאה מן העישון.

בחרו את המתנה הטובה ביותר

ישנם מאורעות שבהם אין להתפשר על המתנה, ובאמצעות מקרר יין או פתרון אחר שמאפשר שיפור וייעול העיסוק בתחביב מסוים, ניתן להעניק את המתנה המושלמת.

מקררי היינות, ארונות הלחות ושלל מוצרים נוספים מהווים מתנה כה איכותית ומרשימה מכיוון שהם משלבים בהם יתרונות משמעותיים – יש בהם גוון ברור של יוקרה, הם משתלבים היטב ויוצרים נוכחות נכונה בכל בית או משרד, הם מקרינים היכרות אישית כאשר הם נוגעים לתחביב ולהנאה והם בעלי נופך פרקטי כאשר הם מסייעים למקבל המתנה למצות את ההנאה מהתחביב שלו.

באמצעות התייעצות עם מומחה לנושאי אחסון היין, ניתן לעשות צעד נוסף ולהתאים באופן מדויק ונכון אף יותר את דגם מקרר היין אל האדם לו הוא מיועד.

מומחה מקצועי לאחסון יין יוכל לשפוך אור על הצרכים השונים של היין ולספק הסברים אודות הדגמים השונים וההבדלים ביניהם, דברו איתנו בטלפון 0723944874 או השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם. 

צור קשר מהיר עכשיו!