פסגת הטכנולוגיה לשימור יין: כשמומחים ביין מפתחים מקררי יין

מקררי היין של  EuroCave הם הטובים בעולם, והסיבה העיקרית לכך היא שזהו המותג היחיד בשוק שמפתח טכנולוגיות לשימור יינות, מתוך מומחיות והבנה עמוקה ביין ובצרכים המיוחדים לו.

פסגת הטכנולוגיה לשימור יין: כשמומחים ביין מפתחים מקררי יין

המותג EuroCave, הפך שם נרדף ותו תקן לאיכות הגבוהה ביותר בתחום אחסון, שימור וקירור יינות, והוא מוכר ונחשק בקרב חובבים, מומחים ואספני יין. המוניטין שנבנה למותג, הוא הרבה מעבר לשיווק טוב. EuroCave הוא המותג הוותיק בתחומו, ולמעשה הוא זה שייסד את ענף שימור היין בעולם, כבר בשנת 1976.

חברת EuroCave העולמית לא מסתפקת בזכות הראשונים ובניסיון העשיר שנפרס על פני למעלה מ-40 שנה. EuroCave היא היחידה שמשקיעה סכומי עתק במחקר ובפיתוח, שנה אחרי שנה, כדי להמשיך להשתפר, לספק את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולשבור שיאים בכל פעם מחדש. והתוצאות בשטח מדברות בעד עצמן.

רבליישן לדוגמה, דגם הדגל והמקרר המפואר ביותר של EuroCave, מעבר לעיצוב מרשים, מביא עמו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשימור יין, והוא מספק חווית שימוש שאף מתחרה לא הצליח לייצר, ומהווה יצירת מופת המשלבת בין אסתטיקה עוצרת נשימה לבין פסגת הטכנולוגיה.

עם הניסיון והידע המקצועי בשימור יינות, EuroCave פועלת על פי חמישה פרמטרים המהווים את תורת הבסיס לשימור יין מוקפד: שמירה על טמפרטורה קבועה של בין 10-14 מעלות, ללא קשר לטמפרטורת הסביבה החיצונית, מידת לחות מדויקת של 50-80%, המבטיחה כי הפקק ישמור על טיבו, וימנע חדירת חמצן לבקבוק, יורוקייב הינה היחידה בעלת פילטר זרימת אוויר נקי למניעת התפתחות חיידקים ועובש, הגנה מקסימלית מפני אור שעלול לפגום באיכות היין, היעדר מוחלט של ויברציות הפוגמות גם הן באיכות היין
הטכנולוגיות של EuroCave הן המתקדמות ביותר בעולם, ומספקות את תנאים אלה באופן המושלם. ניתן לומר שהשחקנים האחרים בשוק מקררי היין, מספקים מקררים כלליים המותאמים בעיצובם לקירור יינות, ואילו EuroCave, הם היחידים שמתמחים ביין, ומפתחים את מוצריהם בהתאם למומחיות זו.


כך לדוגמה, כל חלל המקרר מתוכנן כך שתתקיים סירקולציה של אוויר, החל מאופן המידוף, ועד ל- main du sommelier (הכף עליה מונח כל בקבוק בנפרד) שמונע זעזועים ומאפשר זרימת אוויר דרך עיצובו החלול. דלת המקרר של EuroCave מסננת קרני UV, והיא נסגרת על ידי מנגנון מגנט ייחודי, המאפשר איטום מוחלט של חלל המקרר מתנאי הסביבה, בנוסף, ל- EuroCave מנגנונים ייחודיים למניעת ויברציות, אשר מפחיתים פי 6 מכמות הזעזועים המתקיימים במקררי המותג המתחרה הטוב אחריו (נתונים מתוך מחקרים נרחבים של INSA)!
אלו רק כמה דוגמאות על קצה המזלג לחשיבה העמוקה מאחורי כל פרט שפותח על מנת לשמור על איכות היין.

ממצאים מתוך מבחנים של INSA, לדגמי מותג EuroCave, מול דגם המתחרה הטוב אחריו.

EuroCave חרטה על דגלה להמשיך ולייצר מקררים ופתרונות חדשניים ופורצי דרך לאחסון, שימור והגשה של יין, איכותיים ועמידים דיו, כדי להחזיק גם 30 שנים. בהתאם ליעד זה, כל רכיבי המוצרים של EuroCave עוברים בקרת איכות קפדנית, וכולם ללא יוצא מן הכלל מיוצרים באירופה- החל משִ‎לדת המקרר, דרך המדפים ועד הכפתור הקטן ביותר.
החברה מספקת לרוכשים הובלה ומעניקה אחריות של בין 3 ל- 5 שנים על כל מוצריה (בהתאם לדגם הנרכש), מקררי EuroCave יחזיקו לאורך הרבה מאוד שנים, כיאה למוצרי פרימיום הטובים בתחומם.

 

צור קשר מהיר עכשיו!