מי אנחנו – יורוקייב

מי אנחנו - יורוקייב

הכי טוב בעולם ליין שלך.

חברת EuroCave ישראל נוסדה בשנת 1987 והייתה במשך שנים רבות החברה היחידה שפעלה בתחומה בארץ. יורם ברון, מייסד החברה, היה הראשון לייבא מקררי יינות לארץ ובהמשך העביר את שרביט הניהול לבתו מיכל ברון, אשר מנהלת את EuroCave ישראל עד היום. החברה הינה הנציגה הבלעדית במזרח התיכון של מותג מקררי היינות המוביל והטוב בעולם, EuroCave.
הוותק והניסיון הרב, יחד עם ידע מקצועי רחב ביין, בתנאי האחסון המתאימים לו וסטנדרטים גבוהים של איכות ועיצוב, הביאו את EuroCave ישראל להיות החברה המובילה בתחומה בארץ ששמה הולך לפניה.

כל מוצרי אחסון היין של EuroCave ישראל פותחו בטכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות ביותר, תוך הבנה עמוקה והתחשבות בתנאים האופטימליים לשימור יינות, ועל כן כל מוצרי החברה מעוצבים עד לפרטים הכי קטנים כדי לספק פתרונות אחסון וקירור יין מושלמים.

EuroCave ישראל חרטה על דגלה את ערך המצוינות, ועל כן היא מעניקה ללקוחותיה את המכשור המתקדם והאיכותי ביותר בעולם, לצד השירות הטוב והמקצועי בו היא יידועה. לחברה מחלקה ייחודית ומקצועית, המתמחה בתכנון ובביצוע חדרי ומרתפי יין בהתאמה אישית.
לקוחותינו נהנים מתוצאות מושלמות, לאחר תהליך בליווי אישי וצמוד, החל משלב הרעיון, הייעוץ והתכנון ועד לשלב קבלת היין וסידורו האופטימלי במדפי האחסון.


חזונה של EuroCave ישראל הוא לפתח ולחנך את הקהל בארץ לתרבות של יין, והחברה פועלת בהתאם לחזון זה. מעבר לפתרונות אחסון היין המתקדמים אותה מספקת, היא גם מעבירה סדנאות מקצועיות לסומליירים, מארגנת אירועי לקוחות ופעילויות העשרה נוספות סביב עולמות תוכן של יין.


EuroCave ישראל מזמינה אתכם להכיר ולהיות בין אלפי לקוחותיה הנהנים מפתרונות אחסון יין חדשניים, איכותיים ומעוצבים.

 

איך נולדו
מקררי היין בעולם?

הכל החל בשנות ה-60 וה-70, עם עליית מספרי הרכבים הפרטיים בעולם.
האירופאים בחרו להחנות את רכביהם במרתפים, כדי שלא יתחממו בשמש.
הצרפתים שנהגו עד אז לאחסן את אוספי היינות שלהם במרתפים, היו צריכים למצוא מקום אחר ליינות, ואפסנו אותם בחדרים רגילים בתוך ביתם. שינוי מיקום ותנאי האחסון של אוספי היין, פגם גם בטעמו ואיכותו, ואניני הטעם התלוננו על כך. רנה מרטין הבין שהבעיה היא בתנאי האחסון, והיה הראשון שייצר בביתו חדר יין עם תנאי אקלים המדמים את התנאים שבמרתפים.
בתחילת הדרך, רבים הטילו ספק בחלומו של רנה, אך היום מותג מקררי היין שייסד ,EuroCave ,הוא המוביל והטוב בעולם.

מי אנחנו

 • יורם ברון

  יורם ברון

  מייסד החברה

  חברת ש.מ. ברון סוכנויות והפצה בע"מ נוסדה בידי יורם ברון בשלהי שנות ה 80 והפכה לנציגה הבלעדית בישראל של חברת יורוקייב.
  יורם הוביל את תודעת השירות המפותחת והנחיל את מדיניות "המקצוענות ללא פשרות" של החברה.

 • מיכל ברון

  מיכל ברון

  בעלים

  כיום מנוהלת החברה על ידי הבת מיכל ברון אשר ממשיכה את דרכו הפורצת דרך בעולם אחסון שימור והגשה של יין